- Home
- »
- Buffersysteem en opslagsysteem
Buffersystemen en opslagsystemen
De BCK buffersystemen en opslagsystemen worden ontworpen en geproduceerd op basis van ervaring en inventiviteit. De systemen bieden u optimale betrouwbaarheid en prestaties. Een BCK buffersysteem of opslagsysteem wordt meestal geplaatst aan het einde van een productieproces, onder andere voor het bufferen van producten of het opslaan van producten in een krat of doos in gewenste hoeveelheid of gewicht.
Er zijn vele voordelen te behalen door het plaatsen van deze systemen, zoals:
- besparing van de arbeidsuren in het productieproces
- een operator kan meerdere processen ondersteunen
- het draagt bij aan een continu productieproces
Graag adviseren wij u in een persoonlijk gesprek. U kunt contact met ons opnemen voor meer informatie of om uw toepassing door te spreken.
Lineair buffersysteem
Een lineair buffersysteem is vaak een combinatie van een bandtransporteur, rollenbaan en / of besturing, welke op klantspecificatie geproduceerd wordt. Toepassingen van lineaire buffersystemen zijn bijvoorbeeld:
- producten worden gestort in een doos of krat en na het gewenste aantal wordt deze verder getransporteerd zodat er een nieuwe lege doos of krat onder de uitvoer gepositioneerd wordt
- producten worden door een robot gestapeld op een bandtransporteur
Klik hiernaast op de foto voor een fotoalbum met lineaire buffersystemen die BCK recentelijk geproduceerd heeft.
RVS draaitafel
De RVS draaitafels worden meestal geplaatst in een hygiƫnische (of vochtige) ruimte aan het einde van een productieproces voor het bufferen van producten. Het komt ook wel eens voor dat de RVS draaitafels aan het begin van een productieproces komen te staan om potjes, blikken, flesjes, etc. aan te voeren aan een afvullijn. De RVS draaitafels zijn standaard verkrijgbaar met een bladdiameter van 900 / 1.250 / 1.500 mm. Het blad wordt tevens direct door de motor aangedreven. Hierdoor zijn geen kettingen en snaren benodigd. Klik hiernaast op de foto voor een fotoalbum met RVS draaitafels die BCK recentelijk geproduceerd heeft.
RVS werktafel
De RVS werktafels worden gebruikt voor het verwerken van voedingsproducten. De bladen worden geslepen (silicium korrel 320) en worden ondersteund door een vierkant kokerframe met tussenkokers. De RVS werktafels zijn op aanvraag in alle afmetingen verkrijgbaar. Klik hiernaast op de foto voor een fotoalbum met RVS werktafels die BCK recentelijk geproduceerd heeft.







